![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Leksaker / Dockor 7063460
*
nr 706 3460
Dockor
7 st, keramik
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 augusti 2011
kl 17:39:48
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/7 12:38:00
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: docka dockor keramik leksak leksaker
-
5195 Leksaker
2 delar, Samearbete, modell äldre, docka + Komsio...//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:38
-
6191 Modelltåg
3 delar, Lima, Lok + vagn
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:33
-
6064 Träleksak
1950-tal, Pluto, Brio, ledad. Längd: längd: 46 cm ..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:26
*
Dockor
nr 706 3460
Dockor
7 st, keramik
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 augusti 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/7 12:38:00 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: docka dockor keramik leksak leksaker
-
5195 Leksaker
2 delar, Samearbete, modell äldre, docka + Komsio...//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:38 -
6191 Modelltåg
3 delar, Lima, Lok + vagn
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:33 -
6064 Träleksak
1950-tal, Pluto, Brio, ledad. Längd: längd: 46 cm ..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:26